نمایش 1–8 از 55 نتیجه

نمایش 9 24 36

پچ کورد فیبر نوری LC – FC Single

100,000 تومان
پچ کورد فیبر نوری LC – FC Single توضیحات پچ کورد فیبر نوری سینگل LC – SC ، در زیر

پچ‌کورد فیبرنوری نگزنس SC-LC سینگل مود

546,875 تومان

نقد و بررسی محصول

پچ‌کورد نگزنس فیبرنوری SC-LC  سینگل مود

مشخصات فنی پچ‌کورد فیبرنوری SC-LC:
  • برند: نگزنس (Nexans)
  • نوع کانکتور: SC-LC
  • تعداد کور: Simplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل  زرد
  • رنگ کانکتور  آبی

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس سینگل مود

773,438 تومان

نقد و بررسی محصول

پچ کورد فیبرنوری نگزنس LC-LC داپلکس سینگل مود

برند: نگزنس (Nexans) مشخصات فنی:
  • نوع کانکتور: LC-LC
  • تعداد کور: Duplex
  • نوع فیبر: Singlemode
  • رنگ کابل: زرد
  • رنگ کانکتور: آبی

پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC (کابل مودم فیبر نوری)

232,813 تومان
ویژگی های محصول ویژگی‌های پچ کورد فیبر نوری نگزنس SC-SC: نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری رنگ کانکتورهای فیبرنوری: آبی – آبی

پچ کورد فیبر نوری SC-SC نگزنس APC

623,438 تومان
ویژگی های محصول ویژگی‌های پچ کورد فیبر نوری SC-SC نگزنس APC: نوع استفاده: مخصوص مودم های فیبرنوری رنگ کانکتورهای فیبرنوری: سبز –

پچ پنل فیبر نوری 8 پورت سیمپلکس SC

1,234,375 تومان
ویژگی های محصول ویژگی‌های پچ پنل فیبر نوری 8 پورت سیمپلکس SC: دمای کاریی پچ پنل های 8 پورت سیمپلکس: 5-

پچ پنل فیبر نوری 24 پورت سیمپلکس FC

2,187,500 تومان
ویژگی‌های پچ پنل فیبر نوری 24 پورت سیمپلکس FC: قابلیت اتصال آداپتور فیبر نوری FC محل ورود کابل: در پشت یا

پچ پنل فیبر نوری نگزنس 24 پورت اورجینال نگزنس

1,531,250 تومان
نگام تحقیق و جستجو در مورد تجهیزات شبکه قطعا نام برند نگزنس را شنیده اید. محصول فوق از محصولات اورجینال شرکت نگزنس می باشد، پس از نظر کیفیتی می توانید با خیال راحت آن را انتخاب نمایید. هنگام راه اندازی شبکه فیبر نوری کابل ها باید در یک جا جمع شده و آن جا به سوئیچ ها متصل شوند و همچنین این کابل ها باید مرتب شوند و شماره گذاری شوند تا در هنگام توزیع چیزی جا به جا نشود. این کار را پچ پنل فیبرنوری انجام می دهد